Wesela

Zapraszamy się do zapoznania z ofertą weselną Cukierni Szarlotka

TORTY WESELNE

W Cukierni Szarlotka rozumiemy, że ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w Państwa życiu. Dlatego też dokładamy wyjątkowych starań aby dzień ten obfitował w słodkości o najlepszym smaku i wyjątkowej jakości. Dbamy aby wyroby nasze były nie tylko wyśmienite ale również estetyczne. Zespół mistrzów cukierniczych czuwa nad wykonaniem dla Państwa ciast i tortów najwyższej jakości. Współpracujemy z wieloma salami weselnymi, restauracjami oraz hotelami.

Z prawdziwą przyjemnością prezentujemy Państwu naszą ofertę weselną w skład której wchodzi:

–  ponad 50 rodzajów ciast
– ciastka deserowe, dekoracyjne muffinki oraz wyjątkowe puddingi
– paczki weselne w różnych opakowaniach (plastikowe, papierowe proste, papierowe z rączką, specjalnie zapakowane paczki dekoracyjne)
– piętrowe torty weselne bądź też inne kształty w stylu: tradycyjnym, angielskim, szwarcwaldzkim

 

 

 

PACZKI WESELNE

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ofertę paczek dla gości w różnych kombinacjach. To Państwo decydujecie ile chcecie wydać na ten słodki upominek a my dostosowujemy się do Waszych oczekiwań. Standardowa paczka weselna składa się z 4 rodzajów ciasta wybranych przez Państwa i jej waga to ok 0,70 – 0,90 kg. Oferujemy paczki większe z wagą ciast nawet 2,50 kg jak również paczki małe poniżej 0,50 kg. Ciasta spakować możemy w jedne z naszych opakowań bądź też opakowania dostarczone przez Was. Dostawcą opakowań na specjalne zamówienie jest firma DECORIS. Pełną ofertę opakowań na ciasta znajdziecie Państwo

TUTAJ

 

 

CIASTA

W ofercie posiadamy ponad 50 rodzajów ciast wykonywanych wyłącznie z naturalnych produktów, bez dodatków konserwantów czy sztucznych barwników. Nasze ciasta produkujemy na bazie samodzielnie produkowanej  śmietany oraz białego naturalnego sera dostarczanego prosto z lokalnej mleczarni. Dzięki temu nasze produkty są tak wyjątkowe.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą proponowanych ciast TUTAJ

 

 

DESERÓWKA

Oferta ciastek deserowych oraz produktów dekoracyjnych to świetne urozmaicenie stołów weselnych. Doskonały smak i bardzo estetyczny wygląd naszych produktów deserowych zapewni wizualne wzbogacenie stołu. W skład produktów deserowych wchodzą przede wszystkim kremówki, napoleonki, ptysie, eklerki, muffinki, babeczki oraz puddingi.